Kliki pildil ja liigu kodulehele

Thursday, July 19, 2018

UUDIS! Loovustuba seikleb! MIDA VÕTTA KAASA REISILE VÄIKESE LAPSEGA, et hoida tuju, et lapsel oleks huvitav, et tuleks auto-, lennuki-, diivaniistmelt kergelt maha...

Tänase hommiku lõi särama üks kaunis siniste silmadega noor daam! Enne kuuma suvepäeva oli see värskendav ja ergutav nagu kohvisõõm. Me alustasime päeva Tallinna  Skizze kunsti, hobi-, ja koolitarvete stuudiost! NB! Stuudio on kolinud Pirni tn 7 aadressile ehk siis kenasti kõrvalmajja.

Uued stuudio ja kaupluse ruumid on avarad suurte akendega ja kaupa tundub olevat rohkem kui kunagi varem. Loovustuba kasutab Vunderi kunstitarbeid  aastatuhande algusest ja oleme väga rahul. Tooted on turvalised ja sobivad ka kõige väiksematele tegijatele!

Suvereiside kõige aktuualsem mure sai siin majas lahendatud!

MIDA VÕTTA KAASA REISILE VÄIKESE LAPSEGA, et hoida tuju, et lapsel oleks huvitav, et tuleks auto-, lennuki-, diivaniistmelt kergelt maha...

Mida teha?
1. paki väikestesse karbikestesse juurvilja-, puuviljalõigud portsionite kaupa, et saaksid käepäraselt lapsele vahepala pakkuda
2. varusta end niisutatud salvrätikutega
3. aseta autos tagaistmele kaitsekate turvatoolide alla, et saaksid mugavalt puru jm kogunevat mugavalt  koristada. Kaitsed istet ja hoiad hõlpsasti puhtust.
4. Kinnita esiistme seljatoe külge taskutega kott, kuhu saad lapse lelud asetada
5. Paki  koos lapsega üks põnev kohvrike, kus on pliiatsid, kriidid, märkmik, värvi ise lehed või album, väike raamat... sellise kohvri sisuga hakkamegi nüüd tegelema.

Esmalt vaata uudistoodet MAPEDilt!

Palun vaata siin:
https://skizze.ee/toode/joonistuskomplekt-maped-colorpeps-my-first/Kas see on ka nii mugav kui paistab?  ON! Proovisime.

- vastupidavad
- erksad toonid
- kergelt pestavad enamikel pindadelt


Esiteks sobiva suurusega kerge komplekt  ja sisaldab +1 vanusele kvaliteetseid tooteid: värvi ise leht, 10 jämedat Jumbo vildikat ja 12 pehmet ja koloriidirikast rasvakriiti.tugeva lukuga


kaane all joonistamise paber, saab ka oma märkmiku kinnitada


ülemisel korrusel vildikad


alumisel korrusel kriidid


NÜÜD LÄHEB KOHVER REISILE!
Esimene päev möödus hästi! Tublid lapsevanemad on näidanud üles imelist meisterlikkust autoroolis, et kord lumistele mäetippudele lähemale jõuaks!

fotode autor Christopher Lään

No comments: