Kliki pildil ja liigu kodulehele

Saturday, February 7, 2009

LOOVUSTOA NÄITUS kasside ja koerte salongkaupluses LOOMAPLANEETMTÜ LOOVUSTUBA
LASTETÖÖDE NÄITUS “MINU ARMAS SÕBER”
www.loovustuba.ee
AVAMINE 10.02 KELL 16.00
KASSIDE JA KOERTE SALONGKAUPLUSES LOOMAPLANEET
ASUKOHT: Tartu mnt 84a, Fahle maja tagaküljel.
Salong kauplus avatud E-R 12-16.00

Loovustoa lastetööde näitus “Minu armas sõber” on üks tilluke võimalus meelde tuletada, kui tähtis on lemikloomale tema INIMENE. Sina ja sinu pere. Vaata, neid kujukesi ja pilte, mida lapsed loovustundides valmistasid. Need on MEIE LEMMIKUD, väikesed ja suured.

Koos kasside ja koerte salongkauplusega LOOMAPLANEET oleme võlunud siia tillukese planeedi, kus täituvad laste unistused. Siin on hiirepere ja jääkaru unenäod, kutsu portree ja hamstri tegude ülestähendused ning palju soojust ja headust laste siiralt maalitud piltides.
Näituse avamisele teisipäeval 10ndal veebruaril kell 16.00 on oodatud suured ja väikesed loomasõbrad.

Meile tuleb külla KÕIKIDE LASTE SÕBER LABRADOR ja usin merisiga. Uurime kuidas koeraga tohib käituda ja kuidas koer sind mõistab, anname meriseale õiget toitu ja kuulame tema tänusõnu. Kas sa teadsid, et merisiga on suur suhtleja ja talle meeldib kui inimene temaga tegeleb? Eesti ilusas kasside ja koerte salongkaupluses LOOMAPLANEET saad näha, mida kõike lemmikloomad vajavad ja mida ilusat saab loomaomanik endale kinkida. Siin on loomade toidud, sööginõud, pesad, rihmad ja traksid, toidukotid aga ka pererahva lemmiklooma-temaatikaga kruusid, kaardid, käekotid, võtmehoidjad ja muud armsad nipsasjakesed. Tõeline maailm lemmikloomale ja tema inimesele.

Lemmikloom on iga lapse suur unistus. Mõnikord kulub kümneid ja kümneid aastaid enne kui unistus täide läheb. Lemmiklooma valimine ei ole lihtne. Mõnes peres elab kass või koer, hamster või merisiga, kuldkalake või akvaariumitäis rõõmsaid kalakesi, tigusi ja isegi meritäht, teises peres tuleb ukselävele vastu madu või konn, kilpkonn või rohutirts. Inimesed on erinevad ja neile sobivad erinevad lemmikloomad.

Lemmiklooma valik on väga tähtis otsus ja selle teeb terve pere pikaks ajaks. See oluline otsus mõjutab sinu ja sinu lähedaste elu aga ka sinu lemmiklooma elu. Sellepärast peab alati põhjalikult kaaluma enne kui otsustad.

Lemmikloomade elu sõltub inimesest. Just nii nagu meie nende elu kujundame nii see ka läheb. Kord rõõmsalt ja teinekord kurvalt. Külmal talvel on üksikutel kiisudel ja unustatud hiirepojal raske üksi hakkama saada. Igal lemmikloomal on vaja inimese abi. Sest inimene on ta ju KODUSTANUD. Ja kui sa oled kellegi kodustanud, siis sa ju vastutad TEMA EEST. Mäletad Väikest Printsi ja Rebast?

No comments: